Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
                  

                

Приймальня управління

 

 

 

Основні завдання та мета Центру народної творчості

Основна мета Центру народної творчості

Вивчення та координація процесів культурного розвитку регіону, збереження і розвиток народної творчості та аматорського мистецтва, впровадження нових форм роботи і методик у соціально-культурній галузі; організація дозвілля у культурно-освітніх установах та співробітництво з іншими суб'єктами культурної діяльності незалежно від відомчого підпорядкування та форми власності, інша діяльність, передбачена чинним законодавством України.

Основні завдання Центру народної творчості

 • Реалізація основних завдань державної політики в галузі народної творчості, культурно-освітньої роботи та організації дозвілля населення.
 • Відродження, збереження, розвиток і популяризація традиційної народної культури, всіх видів і жанрів аматорського мистецтва.
 • Розробка стратегічних планів, цільових комплексних програм і рекомендацій з питань розвитку культурно-освітніх закладів традиційної народної культури та аматорського мистецтва.
 • Розробка та розповсюдження методичних, репертуарних та рекламних матеріалів з питань культурно-освітньої роботи, організації дозвілля, відродження, збереження та розвитку традиційних видів народної творчості, художніх промислів і ремесел.
 • Проведення фестивалів, конкурсів, оглядів, творчих звітів, організація виставок аматорського образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, фотомистецтва, інших культурно-мистецьких заходів.
 • Навчання та підвищення кваліфікації працівників клубних закладів, керівників аматорських творчих колективів, майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, профорієнтаційна робота.
 • Інформаційно-методичне та репертуарне забезпечення колективів аматорського і традиційного народного мистецтва, інших зацікавлених установ і організацій регіону.
 • Методичне керівництво організаційно-методичними центрами (методичними кабінетами) районних Будинків культури; надання консультативної допомоги центрам дозвілля, культурологічним установам різних видів і типів, розташованим на території області, співробітництво з аналогічними центрами інших областей України та зарубіжних країн.
 • Присвоєння звання «народний», «зразковий» аматорським колективам.
 • Здійснення аналізу, узагальнення досвіду роботи та статистичних звітів клубних закладів, інших культурно-освітніх установ. Підготовка відповідних інформаційних матеріалів на розгляд управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Українського центру культурних досліджень.