Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди

Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48

Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури

 

 

22 жовтня 2016 року

22 жовтня 2016 року КЗ КОР «МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ-САДИБА І.С.КОЗЛОВСЬКОГО»

Приймав гостей-відвідувачів з м. Києва.  НМУ ім.. Богомольця  та КП «Зеніт»

Кожне місто або село має свою історію. Історія села Мар?янівка своїм корінням сягає в глибину століть. На її території збереглися стародавні могили - легендарні кургани Переп’ят та Переп’ятиха VI ст. до н.е., які згадуються в літописах Київської Русі, в часи ВВВ тут гриміли запеклі бої, де не жаліючи свого життя боронили рідне село відважні мар’янівці.

Знаменита Мар’янівка ще й завдяки імені Івана Козловського. Він постійно наголошував, що ріднішого місця ніж його Мар’янівка для нього немає. Приїжджаючи  і ступаючи на землю Батьківщини, розповідав, що своїм голосом і талантом він завдячує мар’янівській природі та тихим вербам над водою. Привозив Іван Семенович у рідне село і видатних діячів культури Андрія Малишка, Олеся Гончара, Максима Рильського. Здається ніби вчора вони проходили стежками родинного гніздечка Козловських, висаджували яблуневий сад на честь їхнього побратима Сашка Довженка про щось розмовляли, мріяли…

Коли людина іде, залишається порожнеча. Завжди щось не договорено, не  закінчено. Але Іван Козловський залишив після себе вагомий слід, який і повинен був залишити. В мистецтві, а значить і в житті.

Саме тому нашим обов’язком, навіть не перед ним, а перед самим собою – є збереження його світлої пам’яті. Ми вдячні усім відвідувачам за те, що не обминаючи своєю увагою наш музей, вони допомагають нам пронести той вогонь істинного мистецтва і передати його наступним поколінням. Це наш спільний обов’язок дбати про красу землі, чистоту душі та берегти пам’ять  про талантів, яких українська земля нам подарувала.

<< Назад