Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди

Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48

Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури

 

 

23 травня 2016 року

23 травня 2016 року відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини управління культури, національностей  та релігій

Засідання відкрив голова консультативної ради, начальник управління  І.І. Подолянець,  за участю членів консультативної ради: О.П. Шаповалова, О. В. Бреяк В. В. Дорофеєва, В.Г. Івакіна, О.М. Титової, Ю.І. Толкачова.

На засідання розглядалося питання:

-  щодо уточнення меж пам’ятки археології України національного значення Хотівське городище у Києво-Святошинському районі Київської області. Старший науковий співробітник Інституту археології НАН України Е. А. Кравченко розповіла про проведені на Хотівському городищі дослідження, які виявили залишки дерев’яних конструкцій VII століття в доброму технічному стані.

Ця знахідка має велике значення для розуміння того, що на цьому місці вже в VII столітті було велике місто, залишки якого потрібно зберегти;

- питання збереження пам’ятки історії Київщини ініціювало громадське об’єднання «Ініціативна молодь Мотовилівських сіл», яке виступило з пропозицією упорядкувати склеп родини Руліковських у с. Мотовилівка Фастівського району Київської області. Молоді люди очистити склеп від сміття, упорядкували територію та мають наміри створити музей польського історика і етнографа, дослідника Правобережної України Едварда Руліковського.

 засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини управління культури, національностей  та релігій Органи місцевого самоврядування села Трипілля спільно з архітекторами провели попередню роботу з підготовки документації для внесення села Трипілля до Списку історичних населених місць України. Голова сільської ради А. П. Дегтяр у виступі на Консультативній раді повідомив про відновлення церков у селі, заходи зі збереження пам’яток археології і історії, що розташовані на території села та бажання надати статус історичної місцевості всесвітньо відомої трипільської культури  відкритої В. Хвойкою в Трипіллі.

Ці та інші питання Консультативної ради знайшли розуміння та підтримку членів Консультативної ради та запрошених фахівців.

<< Назад