Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди

Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48

Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури

 

 

29 квітня 2017 року

19 квітня 2017 року на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбувся обласний семінар за участю заступників директорів по роботі з дітьми районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області за темою: "Бібліотека для дітей та соціально-культурне партнерство"

Про сучасний стан бібліотечного соціокультурного середовища і партнерських стосунків між районними, міськими, сільськими бібліотеками і різними державними, комерційними, громадськими структурами в Київській області у вступному слові до учасників семінару звернувся генеральний директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Зніщенко М.П.

В роботі обласного семінару взяв участь: Євген Садовников - керівник відділу продажу, бренд-менеджер компанії ІS IWTER SISTEMS. Він провів презентацію сучасної проекційної, компютерної техніки, яка покращує якість обслуговування різних вікових категорій груп користувачів бібліотек, а саме: проектори, екрани, інтерактивні дошки, сканери, документ-камери. Придбання бібліотеками Київщини якісної сучасної техніки надало би змогу осучаснити бібліотеки всіх рівнів, підняло би рівень престижності їх роботи в регіонах Київської області.

Під час роботи семінару відбулися професійні діалоги з актуальних проблем та професійних питань діяльності бібліотек в обговоренні взяли участь : Гарбуз Н.М. – заступник директора по роботі з дітьми Бородянської РЦБС, Коваленко В.Г. – заступник директора по роботі з дітьми Іванківської РЦБС , Торохтій Н.М. – завідувач бібліотеки для дітей м. Кагарлик, Малишева О.І. - завідувач Обухівської районної бібліотеки для дітей, Мирець Т.М. – завідувач бібліотеки для дітей Рокитнянської РЦБС. Професійні діалоги між учасниками семінару і працівниками Київської обласної бібліотеки для дітей дозволяють виявити больові та критичні точки у роботі бібліотек на місцях, направити діяльність бібліотек області в необхідному напрямку, щоб відповідати сучасним вимогам бібліотечної роботи бібліотек Київщини.

Дирекція Київської обласної бібліотеки для дітей виконала приємну місію під час семінару вручити Гран-Прі у трьох номінаціях за участь у фестивалі дитячої творчості "Веселкові обереги Київщини", присвячений 85-річчю утворення Київської області, роботи дітей розміщені у виставковій арт-студії Київської обласної бібліотеки для дітей.

  • Колективна робота читачів-дітей бібліотеки-філії № 6 Білоцерківської міської ЦБС;
  • Ілона та Павло Котовщики, читачі бібліотеки-філії с. Сухоліси Білоцерківської районної ЦБС;
  • Лілія та Діана Фещенки, читачі бібліотеки для дітей м. Тараща Таращанської районної ЦБС.

Підсумки обласного семінару, підвів генеральний директор КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" М.П.Зніщенко.