Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди

Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48

Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури

 

 

12 вересня 2017 року

За ініціативи управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації спільно із Шамраївською сільською радою,  за сприяння депутата Київської обласної ради Л. Глиняного, 29-30 вересня 2017 року відбудеться III відкритий молодіжний фестиваль-конкурс сучасної патріотичної пісні  «Шамраївські зорі».

Захід було започатковано в 2015 році з метою відродження національних традицій та виховання патріотизму у підростаючого покоління, популяризації у молодіжному середовищі української патріотичної пісні.

У фестивалі беруть участь молоді виконавці зі столичної області,  в їх число входять дуети, тріо – учасники аматорських колективів, що працюють при закладах культури Київщини, представники студентської та учнівської молоді вищих, середніх, середніх спеціальних навчальних  закладів, що проживають в Київській області, студенти КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв».

Патріотичні пісні з глибинним національним корінням  - є одним з методів зміни внутрішньої культури українця. Слово через пісню – це потужна зброя, яка допоможе сучасним героям, які відстоюють нашу територіальну цілісність та незалежність в зоні АТО.

молодіжний фестиваль-конкурс сучасної патріотичної пісні  «Шамраївські зорі»

<< Назад