Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди

Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48

Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури

 

 

14 березня 2017 рокуПро Театр імені Саксаганського знімуть телевізійну програму!

Про Театр імені Саксаганського, як про один із найкращих обласних театрів України, знімуть телевізійну програму. Символічно, що вийде програма «Надвечір’я» в ефір 27 березня – у Міжнародний день театру. І транслюватиме її телеканал «UA: Перший».

Театр імені Саксаганського Театр імені Саксаганського

Саксаганці відчувають гордість за те, що з-поміж сотні українських обласних театрів саме їхню рідну домівку обрали найкращою.

08 березня, у театрі кілька годин відбувалися масштабні зйомки повнометражної телепрограми про роботу, здобутки та підкорені саксаганцями мистецькі вершини. Другий етап зйомок відбуватиметься у Києві.

Театр імені Саксаганського Театр імені Саксаганського

Знімальна група спілкувалася з театральними працівниками і глядачами, здійснила екскурсію театром, відвідавши відділи і цехи, та насолодилася грандіозною шоу-програмою «Cherchez la femme», що присвячена Міжнародному дню жінок.

Також інтерв’ю телеканалу дав депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії КОР Анатолій Даниленко. Анатолій Степанович наголосив на потребі розвитку Театру імені Саксаганського та на його важливості для Київської області.

Отож, усі саксаганці в очікуванні 27 березня. Адже у цей день вони не тільки відзначатимуть своє професійне свято, а й з гордістю переглядатимуть телепрограму про свій театр. Тоді вся Україна ще раз переконається, наскільки плідно, впевнено, насичено та продуктивно розвивається театральне життя Київщини!