Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
                                    

                                

Приймальня управління

 

 

 

Апарат управління

СТРУКТУРА УПРАВЛІННЯ

Керівництво

  • Начальник управління
  • Заступник начальника управління
  • Заступник начальника управління – начальник відділу

Відділ культури, мистецтв, охорони культурної спадщини

  • Заступник начальника управління - начальник відділу
  • Заступник начальника відділу
  • Головні спеціалісти
  • Провідний спеціаліст

Відділ у справах релігій та національностей

  • Начальник відділу
  • Головні спеціалісти
  • Спеціаліст І категорії

Відділ фінансово-економічної та кадрової роботи

  • Начальник відділу-головний бухгалтер
  • Головні спеціалісти
  • Провідний спеціаліст
  • Водій

АПАРАТ УПРАВЛІННЯ

Прізвище, ім‘я та по-батькові Посада Телефон кімната
Подолянець Ігор Іванович начальник управління 284-97-52 335
Томнюк Віталій Ігорович заступник начальника управління 284-97-46 335
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МИСТЕЦТВ, ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ
Корецька Людмила Іванівна заступник начальника управління – начальник відділу 286-85-96 346
Міщук Василь Григорович заступник начальника відділу 286-80-28 347
Гонтарук Валентина Михайлівна головний спеціаліст (бібліотечна справа) 286-80-28 347
Щегловська Галина Борисівна головний спеціаліст (музичні школи, школи естетичного виховання) 286-80-28 347
Якименко Наталія Вікторівна головний спеціаліст 286-77-32 832-а
Крейса Лариса Анатоліївна головний спеціаліст (охорона культурної спадщини) 286-81-48 351
ВІДДІЛ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ
Яловенко Людмила Володимирівна начальник відділу-головний бухгалтер 286-80-29 343
Гавлицька Надія Вікторівна головний спеціаліст (кадри, державна служба) 286-86-86 332-а
Артеменко Світлана Миколаївна головний спеціаліст (бухгалтер) 286-87-43 342
Павленко Сергій Миколайович головний спеціаліст (бухгалтер) 286-87-43 342
ВІДДІЛ УСПРАВАХ РЕЛІГІЙ ТА НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ
01601, м. Київ, вул. Червоноармійська, 13
Ткачук Людмила Сергіївна начальник відділу 234-75-23 521
Лобода Ірина Василівна головний спеціаліст (протестантські та інші релігійні громади) 238-21-30 520
Омельченко Ольга Володимирівна головний спеціаліст (православні та католицькі релігійні громади) 238-21-30 520
Півень Людмила Володимирівна головний спеціаліст (національні меншини) 238-21-30 520
Колос Віра Василівна спеціаліст 1 категорії 238-21-30 520

ВІДДІЛИ  ПРИ УПРАВЛІННІ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ

ВІДДІЛ ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ ЗА КАПІТАЛЬНИМ БУДІВНИЦТВОМ ТА РЕМОНТОМ
Шейко Віктор Іванович начальник відділу 286-61-51 832 б
Порубінський Федір Дмитрович начальник групи відділу 286-61-51 832 б
Матвієнко Катерина Станіславівна головний фахівець 286-87-48 335
Пінчук Катерина Григорівна провідний фахівець 286-83-81 332 б
Безвербна Тетяна Володимирівна провідний фахівець 286-83-81 332 б
Марченко Ганна Сергіївна провідний фахівець 286-77-32 832 а
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ
Денисенко Ольга Леонідівна провідний бухгалтер 286-80-26 341
Анісімова Світлана Гергіївна провідний бухгалтер 286-80-26 341
Габриєль Ніна Василівна провідний бухгалтер 286-80-26 341