Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
                                    

                                

Приймальня управління

 

 

Золотоверх Ігор Васильович

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА
Золотоверх Ігор Васильович

Працює Заступник начальника управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації
Громадянство Громадянин України з 13.11.1991 р.
Число, місяць і рік народження 02.05.1978 р.
Місце народження м. Київ
Освіта вища
Закінчив (коли, що) 2001 Національний технічний університет України «КПІ» 2003 Міжрегіональна Академія управління персоналом
Спеціальність за освітою, кваліфікація Інженер – електромеханік Правознавство, юрист
Володіння мовами: (вільно) (із словником) (вільно) українською, російською, (зі словником) англійською
Науковий ступінь, вчене звання не має
Нагороди, почесні звання не має
Прийняття Присяги державного службовця 11.06.2010 р.
Ранг державного службовця 9 ( 18.06.2012 р)
Загальний стаж роботи 12 р. 9м.
Стаж державної служби 3р.3м.
Депутат ради не є
Стягнення не має

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

12.12.2000 - 12.02.2001 Торговий агент на Київському ХРП «АВТОЗАЗ – Деу - сервіс» ЗАТ «АВТОЗАЗ – Деу», м. Київ
01.09.1995 - 01.03.2001 Навчання у Національному технічному університеті України «КПІ»
24.09.2001 - 22.01.2002 Інженер 1 категорії на Київському ХРП «АВТОЗАЗ – Деу - сервіс» ЗАТ «АВТОЗАЗ – Деу», м. Київ
15.02.2002 – 01.04.2004 Фахівець 1 категорії відділу локальних мереж, управління телекомунікацій, департаменту інформаційних технологій АППБ «Аваль» , м. Київ
01.04.2004 – 01.03.2005 Провідний фахівець відділу локальних мереж, управління телекомунікацій, департаменту інформаційних технологій АППБ «Аваль» , м. Київ
04.01.2006 – 21.04.2007 Виконавчий директор ТОВ «Біосвіт», м. Київ
23.04.2007 – 31.10.2007 Директор департаменту управління проектами ЗАТ «Метрика», м. Київ
15.02.2009 – 10.06.2010 Заступник директора ТОВ «Іванна Тур», м. Київ

11.06.2010 – 07.2010

Провідний спеціаліст відділу методичного забезпеченнясоціальної роботи Київського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, м. Київ
07.2010 – по цей час заступник начальника управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації, м. Київ

<< Назад